Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 23 Oct
kl 10:00 - 14:30
Miljødag Nordåsen Lørdag 23 Okt
Bjerke IL Ski   Ski   Nordåsen Skistadion Aktiv og sosial kick-off for høsten…
Mon 25 Oct
kl 18:00 - 22:00
Bjerke IL Ski Samarbeidspartnere
Bjerke IL Ski   Annet   Nordåsen Skistadion Treff med Bjerke IL Ski og Nannestad og Bjerke…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Langtrampen i Nannestad
Bjerke IL Ski   Løp   Preståsvegen 6
Invitasjon til Langtrampen i Nannestad:…   Les mer  
Sun 12 Sep
kl 10:00 - 20:00
Privat arrangement Nordåsen Skistadion
Bjerke IL Ski   Annet   Nordåsen Skistadion
Utleid for privat arrangement   Les mer  
Sun 5 Sep
kl 08:00 - 20:00
Privat arrangement Nordåsen Skistadion
Bjerke IL Ski   Annet   Nordåsen Skistadion
Varmestua utleid til privat arrangement   Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trenermøte Bjerke IL Ski
Bjerke IL Ski   Nordåsen Skistadion
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 08:00 - 20:00
Privat arrangement Nordåsen Skistadion
Bjerke IL Ski   Nordåsen Skistadion
  Les mer  
Sat 14 Aug
kl 08:00 - 20:00
Privat arrangement Nordåsen Skistadion
Bjerke IL Ski   Annet   Nordåsen Skistadion
Privat arrangement Varmestua   Les mer  
Mon 9 Aug
kl 10:00 - 15:00
Bjerke IL Ski SommerCamp
Bjerke IL Ski   Barneidrett   Lauvåsvegen 2
Bjerke IL Ski sin sommercamp er i år en del…   Les mer  
Sun 20 Jun
kl 10:00 - 14:30
Sommer Miljødag Nordåsen
Bjerke IL Ski   Langrenn   Nordåsen Skistadion
Oppdatert torsdag 17 juni: Miljødagen er…   Les mer  
Sun 20 Jun
kl 10:00 - 15:00
Vil du prøve skiskyting?
Bjerke IL Ski   Skiskyting   Nordåsen Skistadion
Ny info: Pga den dårlige værmeldingen…   Les mer  
Sat 29 May
kl 10:00 - 16:00
Skiskyttersamling Nordåsen
Bjerke IL Ski   Skiskyting   Nordåsen Skistadion
Kick-off ny sesong for skiskytterne   Les mer  
Tue 25 May
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte Bjerke IL Ski
Bjerke IL Ski   Annet   Nordåsen Skistadion
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline