Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 9 Aug
kl 10:00 - 15:00
Bjerke IL Ski SommerCamp
Bjerke IL Ski   Barneidrett   Lauvåsvegen 2 Bjerke IL Ski sin sommercamp er i år en del…
Sat 28 Aug
kl 08:00 - 20:00
Privat arrangement Nordåsen Skistadion
Bjerke IL Ski   Nordåsen Skistadion
Sun 5 Sep
kl 08:00 - 20:00
Privat arrangement Nordåsen Skistadion
Bjerke IL Ski   Annet   Nordåsen Skistadion Varmestua utleid til privat arrangement
Sun 12 Sep
kl 10:00 - 20:00
Privat arrangement Nordåsen Skistadion
Bjerke IL Ski   Annet   Nordåsen Skistadion Utleid for privat arrangement
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 24 Jun
kl 18:00 - 20:00
Langtrampen i Nannestad
Bjerke IL Ski   Løp   Preståsvegen 6
Invitasjon til Langtrampen i Nannestad:…   Les mer  
Sun 20 Jun
kl 10:00 - 14:30
Sommer Miljødag Nordåsen
Bjerke IL Ski   Langrenn   Nordåsen Skistadion
Oppdatert torsdag 17 juni: Miljødagen er…   Les mer  
Sun 20 Jun
kl 10:00 - 15:00
Vil du prøve skiskyting?
Bjerke IL Ski   Skiskyting   Nordåsen Skistadion
Ny info: Pga den dårlige værmeldingen…   Les mer  
Sat 29 May
kl 10:00 - 16:00
Skiskyttersamling Nordåsen
Bjerke IL Ski   Skiskyting   Nordåsen Skistadion
Kick-off ny sesong for skiskytterne   Les mer  
Tue 25 May
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte Bjerke IL Ski
Bjerke IL Ski   Annet   Nordåsen Skistadion
  Les mer  
Sat 13 Mar
kl 07:00 - 20:00
BAMA Skiskytterfestival OASSK 2021
Bjerke IL Ski   Skiskyting   Nordåsen Skistadion
Velkommen til Bama Skiskytterfestival på…   Les mer  
Thu 11 Mar
kl 08:00 - 16:00
Privat arrangement Nordåsen Skistadion
Bjerke IL Ski   Annet   Nordåsen Skistadion
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 18:00 - 20:00
Telenor-Hestehovkarusellen
Bjerke IL Ski   Ski   Nordåsen Skistadion
Telenor-Hestehovskarusellen renn nr 3 med…   Les mer  
Tue 16 Feb
kl 18:00 - 20:00
Telenor-Hestehovkarusellen - Langrennscross
Bjerke IL Ski   Ski   Nordåsen Skistadion
Telenor-Hestehovskarusellen renn nr 2 er flyttet…   Les mer  
Sun 14 Feb
kl 12:00 - 14:30
Skicross Nordåsen
Bjerke IL Ski   Ski   Nordåsen Skistadion
Supersøndag på Nordåsen…   Les mer  
Wed 10 Feb
kl 18:00 - 20:00
Hodelyktrennet Nordåsen 2021
Bjerke IL Ski   Ski   Nordåsen Skistadion
Hodelyktsrennet Nordåsen.flyttet til onsdag…   Les mer  
Tue 2 Feb
kl 18:00 - 20:00
Telenor-Hestehovkarusellen
Bjerke IL Ski   Ski   Nordåsen Skistadion
Årets første…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline